Výdejní sestava Cube 70 MC

Výdejní sestava Cube 70 MC

Výdejní sestava na naftu Cube 70 MC s digitálním průtokoměrem umožňuje kontrolovaný výdej nafty až 50 osobám zadáním 4-6místného PIN kódu, nebo pohodlněji pomocí čipového klíče (klíče nejsou v základní výbavě, jsou dostupné jako opce). Přesně eviduje všechny odběry i odběratele, zaznamenává posledních 200 výdejů a umožňuje zadat SPZ vozidla a stav ujetých kilometrů. Tato data je možno přenést do PC pomocí manažerského čipového klíče.

Základem sestavy je samonasávací lamelové čerpadlo Panther 70 se zabudovaným by-pass (obtokovým) ventilem a nerezovým filtrem. Je vybavena digitálním průtokoměrem K600 s přesností +/- 0,5 %, 4 m hadicí a automatickou výdejní pistolí. Ochranu před povětrnostními vlivy zabezpečuje ocelová skříňka s kvalitní povrchovou úpravou a odkládacím prostorem pro výdejní pistoli s bezpečnostním vypínačem čerpadla na držáku výdejní pistole.

Sestava je vhodná pro instalace na nadzemní i podzemní nádrže, na zeď nebo na stojan. Má jednoduchou obsluhu a údržbu.

Opce:

 

obj.č. název průtok (l/min) el. napájení hm. (kg) vhodné pro

238-70192

výdejní sestava Cube 70 MC

max. 70 *

230 V, 50 Hz

25

nafta

*Průtok je uveden při optimálních podmínkách. Průtok se mění délkou rozvodů, výškou sání, zvolenou technologií, viskozitou kapaliny a teplotou vzduchu.

Výdejní sestavu na naftu Cube 70 MC můžete objednat na E-SHOPU.

Fotogalerie

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.