Výdejní sestava Cube 56

Výdejní sestava Cube 56

Spolehlivá a úsporná sestava na výdej nafty Cube 56 představuje moderní řešení pro interní čerpání nafty v menších a středně velkých organizacích. Je velmi oblíbena pro své malé rozměry, vysoký výkon a především nenáročnost a spolehlivost provozu. Splňuje přísné požadavky bezpečnosti při výdeji PHM.

Základem sestavy je samonasávací lamelové čerpadlo Panther 56 se zabudovaným by-pass (obtokovým) ventilem a nerezovým filtrem. Je vybavena průtokoměrem K33 s přesností +/- 1%, velkým, dobře čitelným třímístným ukazatelem, šestimístným celkovým registrem a mechanickým nulováním pomocí kolečka na boku skříňky. Dále obsahuje 4 m hadici a automatickou výdejní pistoli. Ochranu před povětrnostními vlivy zabezpečuje ocelová skříňka s kvalitní povrchovou úpravou a odkládacím prostorem pro výdejní pistoli s bezpečnostním vypínačem čerpadla na držáku výdejní pistole. Sestava je vhodná pro instalaci na nadzemní i podzemní nádrže, na zeď nebo na stojan.

Opce:

obj.č. název průtok (l/min) el. napájení vhodné pro

238-69715

výdejní sestava Cube 56

max. 56 l/min*

230 V, 50 Hz

nafta

*Průtok je uveden při optimálních podmínkách. Průtok se mění délkou rozvodů, výškou sání, zvolenou technologií, viskozitou kapaliny a teplotou vzduchu.

Výdejní sestavu na naftu Cube 56 můžete objednat na E-SHOPU

Fotogalerie

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.