Nádrže na naftu, vodu,chemikálie, AbBlue

Přehled našich produktů

Zjistěte více o naší společnosti

O firmě

ELKOPLAST CZ, s.r.o. je jediný český výrobce velkých nádrží na naftu s výdejním zařízením (v sestavě až 21 m3) metodou bezešvého rotačního odlévání. Nádrže osazujeme pouze kvalitními evropskými čerpadly, průtokoměry, výdejními pistolemi atd.

K nádržím zajišťujeme kompletní servis po celé ČR. Komponenty můžete operativně objednat i na našem e-shopu.

 

 

Proč si nás vybrat

Již od samých začátků v roce 1991 jsme se úspěšně etablovali na náročných evropských  trzích. Naši zákazníci oceňují komplexnost našeho sortimentu a vysokou kvalitu našich výrobků a individuální profesionální přístup k jejich potřebám. Pravidelně se účastníme nejvýznamnějších evropských veletrhů.

Technologie

V našich třech výrobních závodech certifikovaných dle ISO disponujeme technologiemi ​rotačního odlévání plastů, sklolaminátové výroby a technologiemi pro výrobu ocelových svařenců (CNC pálení, ohýbání, MiG/MAG svařování aj.).

 

Kontejner Přední Evropský
výrobce
Medaile Držitel certifikátů
ISO 9001, 14001
Kamion Celoevropská
kamionová přeprava

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.