Mobilní výdejní sestava PiusiBox PRO

Mobilní výdejní sestava PiusiBox PRO

Veškeré vybavení potřebné k rychlému, snadnému a čistému mobilnímu přečerpání paliva je šikovně uloženo v praktickém boxu.

Co je při práci tak důležité?

Výkonnost a spolehlivost. Pracovník bez odpovídajících nástrojů jen maří čas. Poškozený stroj znamená ztrátu času i peněz. Nepříznivé vnější podmínky často komplikují přečerpání paliva off-roadového vybavení a strojů. PIUSIBOX je díky třicetileté zkušenosti a know-how odpovědí na potřebu moderního, praktického a ekologického řešení pro zemědělské stroje, stavební vybavení, stroje pro stavbu silnic - prostě všude tam, kde se vyžaduje rychlé a bezpečné přečerpání paliva. Mezinárodně patentováno.

Mobilita a praktičnost. Veškeré vybavení, které potřebujete k přečerpání paliva, včetně hadic, je uloženo v pevném, praktickém a kompaktním boxu, který se snadno se přenáší.

Čistota a pořádek. Udržení čistoty částí, které přicházejí do styku s naftou, je hlavním účelem tohoto boxu. Pokud se například sací hadice zanese prachem, pískem a špínou, může při dalším použití kontaminovat palivo. Pravidelně tvarované a hladce spojené povrchy usnadňují pravidelné čištění.

Ekologie. Horizontálně dělený spodní díl boxu navíc přispívá k čistotě prostředí tím, že zachytává případnou odkapávající naftu ze zařízení.

Box obsahuje:

  • samonasávací čerpadlo (až 45 l/min) vč. 4 m kabelu a spínače,
  • výdejní pistole,
  • 6 m hadice (celková délka),
  • sací koš se zpětným ventilem Vantage,
  • přídavný palivový filtr 10 mikronů,
  • gumové rukavice.
obj.č. název průtok (l/min) el. napájení d  x š x v (mm) hm. (kg) vhodné pro

238-70891

PiusiBox 12 V PRO

max. 45

12 V

400 x 300 x 420

12

nafta

238-71190

PiusiBox 24 V PRO

max. 45

24 V

400 x 300 x 420

12

nafta

Pdf leták ke stažení.

Mobilní výdejní sestavu na výdej nafty můžete objednat na E-SHOPU.

Fotogalerie

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.