Elektronický výdejní stojan MC

Elektronický výdejní stojan MC

Tato řada výdejních stojanů na naftu je vybavena kompaktní a univerzální elektronickou hlavou nové generace. Dostupné i ve verzi „Tank“ pro montáž přímo na nádrž. Přístup pouze autorizovaným uživatelům, možnost exportu a zpracování dat.

Elektronická jednotka s displejem a číselníkem je schopna spravovat až 80 uživatelů, kteří se identifikují pomocí magnetického klíče, a v lokální paměti se ukládá 255 posledních výdejních operací včetně časových údajů. Je možno zadávat SPZ a počet ujetých km. Propojením s PC až na vzdálenost 1 km je možno provést export zaznamenaných dat, a tato dále vyhodnocovat a kontrolovat dle potřeby. Možnost přednastavení vydaného množství.

Tyto výdejní stojany robustní a kompaktní konstrukce jsou opatřeny zamykatelnými dvířky na pantech pro snadný přístup dovnitř za účelem údržby, velkokapacitním čerpadlem pro rychlé plnění, vysoce přesným průtokoměrem fungujícím na principu oválných ozubených kol, filtrem absorbujícím vodu, zajišťujícím kvalitu čerpané nafty (jako opce) a automatickou výdejní pistolí s otočným konektorem a 4 m hadicí. Verze Printer má navíc vestavěnou tiskárnu, SW umožňující tisk dokumentů a 7 m dlouhou hadici.

obj.č. název průtok (l/min) el. napájení filtr hm. (kg) výška (mm) vhodné pro

22920-00

stojan 70MC F

max. 70

230 V, 50 Hz

ano

67

1387

nafta

22921-00

stojan 70MC FPrinter

max. 70

230 V, 50 Hz

ano

67

1387

nafta

22922-00

stojan 70MC Tank

max. 70

230 V, 50 Hz

ne

57

990

nafta

22980-00

ext. filtr pro verzi Tank

max. 70

 

 

 

 

nafta

Fotogalerie

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.