Elektronický výdejní stojan FM

Elektronický výdejní stojan FM


Tato inovativní řada výdejních stojanů na naftu se vyznačuje vynikající stabilitou, elegantním designem a rychlostí i přesností výdeje. Možnost exportu a zpracování dat, tisk dokumentů v integrované tiskárně, přístup pouze autorizovaným uživatelům.

Elektronická jednotka s displejem a číselníkem je schopna spravovat až 120 uživatelů, kteří se identifikují pomocí magnetického klíče, a v lokální paměti se ukládá 255 posledních výdejních operací včetně časových údajů. Je možno zadávat SPZ a počet ujetých km. Propojením s PC až na vzdálenost 1 km je možno provést export zaznamenaných dat k dalšímu zpracování a tisku dokladů místní tiskárnou. Možnost přednastavení vydaného množství.

Jednotka dále obsahuje vysoce přesný průtokoměr fungující na principu oválných ozubených kol, indikátor stavu hladiny v nádrži a filtr absorbující vodu pro zajištění kvality vydané nafty, vestavěnou tiskárnu dokladů a automatickou výdejní pistoli s otočným konektorem a 4 m hadicí. Zamykatelná dvířka na pantech umožňují snadný přístup dovnitř za účelem údržby. Verze „Tank“ je určena k montáži přímo na nádrž.

obj.č. název průtok (l/min) el. napájení filtr hm. (kg) výška (mm) vhodné pro

22930-00

stojan 70FM

max. 70

230 V, 50 Hz

ano

67

1387

nafta

22931-00

stojan 70FM Tank

max. 70

230 V, 50 Hz

ne

57

990

nafta

22980-00

ext. filtr pro verzi Tank

max. 70

 

 

 

 

nafta

Fotogalerie

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů